KONST / Litografier / Färglitografi 8371610
nr 837 1610
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), 203/300, signerad, motivets mått: 22x44
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2013
kl 18:06:52
29/7 17:56:41